نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خارج شدن از حاشیه امن

1154
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41193
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خارج شدن از حاشیه امن

سلام وقت بخیر
    متشکرم از انجمن مشاوره آنلاین که چند باری بنده را یاری کردند
    راهنمایی و کمک در خصوص رهایی از حاشیه امن کاری میخواستم راهنمایی بگیرم
    من برای پیشرفت شغلیم باید از یک حاشیه امنی خارج بشم و یک سری فعالیت رو آغاز کنم اما ذهنم همش باهاش میجنگه و هی امروز فردا می‌کنه و قدرت کافی برای انجام اون کار رو ندارع شاید از گذشتم نشعت میگیره که ترسایی برام ایجاد کرده بود اما از موفقیت یا عدم موفقیتش مطمئن نیستم و نمی‌دونم باید چیکار کنم
    ممنون میشم در این خصوص راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خارج شدن از حاشیه امن

سلام به شما دوست عزیز
    ممنون از توجه شما به سایت ما
    خب در این مسیر نیاز است که این ترس و نگرانی بررسی شود تا ببینیم چه میزان از این ترس یک ترس معمول و همراه با واقعیت می باشد و چقدر از آن به شکل افراطی می باشد در این حالت می توانید احساسات و افکار خودتان را بشناسید و این ترس را بررسی کنید و خب با ایجاد یک صورت مسئله در مورد کاری که می خواهید انجام بدهید و راحل هایی که دارید در این مسیر پیش بروید.
    در هرصورت شما تنها با بررسی مسیر پیش رو تا میزانی که امکان آن وجود دارد و مشخص می باشد می توانید مسیر را بررسی کنید اما خب اینکه حتما به نتیجه می رسید یا نه خب این موضوعی می باشد که تا زمانی که حرکت نکنید نمی توان در مورد آن صحبت کرد.
    تنها در صورتی می توایند همه چیز را پیش بینی کنید که هیچ کاری انجام ندهید در این حالت همه چیز تحت کنترل می باشد در غیر این صورت خب اگر شما حرکت کنید تنها می توانید براساس شرایط و یک سری بررسی ها مسیری با کمترین ریسک پذیری را انتخاب کنید اما در هرصورت تضمینی در هیچ مسیر وجود ندارد .
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد